01 Kasım 2013

TTNET İnternette Kopma Ve Telefonda Çızırtılı Ses Sorunu Yaşıyorum!

Efendim yıllardır evimde telefon ve internet olarak Türk Telekom'u tercih ediyorum. Ancak belirli bir süredir şikayetçi olmaya başladım. Çünkü TTNET interneti limitsiz olarak ve 63 TL gibi ücretle kullanıyorum ama sağlıklı olarak kullanamıyorum. Sık sık kopmalar yaşıyorum hızım kopma olmasın diye çok yavaşlatıldı.

Telefonumda da sürekli cızırtılı sesle karşılaşıyorum. Bu sıkıntımı defalarca Kütahya Türk Telekom'a iletmeme rağmen kısa süreli çözümlerle karşılaşıyorum. Arıza gene tekrar ediyor gene tekrar ediyor.

Ben bu problemimin derhal çözülmesini istiyorum. Artık yeni hat mı çekerler fiber optik kablomu çekerler onu bilemem. Ayrıca bu sıkıntıyı yaşayan sadece ben değilim. Yanımdaki komşularımda aynı sokaktaki...

Mesut 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön