06 Şubat 2014 #2279568

TTNET İnternette Fatura Artışı

2012-Ağus. ayından beri 24 ay taahhütlü Fibernet abonesiyim. TTNET'e ilk abone olduğum zaman üyelik bedelim 65 TL idi. Sonrasında 1 senelik kampanyadan yararlanarak, faturamı internet-telefon- Tivibu dahil 49 TL'ye düşürdüm. Kampanya bittikten sonra faturam bir anda 85 TL'ye fırladı. Telefondan çağrı merkezine şikayetimi bildirdiğimde, Telekom iptal ikna birimine şahsen başvuru yapmam gerektiği buradan yeni kampanyaya geçebileceğim söylendi.


Telekom müdürlüğüne gittiğimde ise daha önce kampanyadan yararlandığımdan ikinci kampanyaya giremeyeceğim söylendi. İptal etmek istesem ceza ödeyeceğim. Bir daha aboneliğimi uzatmak bir kenara konuyla ilgili tüketici mahkemesine başvuracağım.

Ali 86 Okunma

Cevaplar

  • Ali07 Şubat 2014

    Konuyla ilgili hiçbir çözüme ulaşılmadığı gibi iki katına çıkan faturalarımla ilgili de yapılan bilgilendirme tüketici kanuna göre haksız ve yetersizdir. Konuyu Tüketici hakem heyeti ve Bilişim Teknolojileri Kurumu'na şikayet edeceğimi belirtirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön