03 Şubat 2014 #2271079

TTNET İnternet'in Yavaşlığı Hissediliyor

TTNET aboneliğim 1 yılını doldurdu. 1 yıldan sonra uzatma yapmadım ve ücretin artmasının yanı sıra internetimde yavaşlama oldu. Öyle hissediyorum, eskiden film izleyebilirken şimdi rahatça izleyemiyorum, kesiliyor sürekli. İnternet hızımın eski haline dönmesini istiyorum. Ayrıca indirim uygulanmazsa İnternet aboneliğimizi başka bir firmadan yaptırmayı düşünüyorum.

Fatma 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Fatma03 Şubat 2014

    bekliyoruz çünkü çok çok yavaş internet, bu sayfayı açana kadar bile çok bekledik..

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön