25 Haziran 2013

TTNET İnternet'in Tamamen Kesilmesi!

Teknoloji çağında yaşamamıza rağmen TTNET in İnternet'i tamamen kesip 1 gün boyunca sorunu hala giderememesi gerçekten ilginç. Bostancı nın göbeğinde oturuyorum ya. İnternet'in yavaşlığına eyvallah dedik sineye çektik de internetin tamamen kesilmesi ve 1 gün boyunca hala çözülememesi ne demektir.


Ya bugün gün içinde ekipleri gönderip bu işi halledersiniz ya da bir müşteriyi kaybedersiniz. Yazık günah size ödediğim paraya yeter ya internete ödediğim paradan daha çok TTNET le görüşmelerin telefon parası daha yüksek tutuyor. Bıktım artık illallah dedirttiniz !

Pelin 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön