07 Mart 2014

TTNET İnternetin Sürekli Kopması

Sürekli olarak internetimde kopmalar oluyor ve çağrı merkezini aradığımda yaptırdıkları şeyler hep aynı fakat hala bir düzelme olmuyor. Az önce aradım internetim yine yoktu ve bana sinyal sorunu olduğunu ve bu yüzden sorun yaşadığımı söylediler aradan 5 dakika geçti internet tekrar geldi gitti tekrar aradığımda sorunun benden kaynaklandığını söylediler. Ya var mı böyle bir şey arkadaş aylardır teknik servis istiyorum gönderin bir kontrol etsin yok onu da yapmıyorlar.

Yeminle verdiğim hizmetin bir kuruşuna değmezler. Evimi değiştirmişim yeni hat çektirmişim, hala sorunun bende olduğunu söyleyip kontrol için bir kişi yollamadılar.

Erhan 109 Okunma

Cevaplar

  • Erhan10 Mart 2014

    İnternetimle ilgili sorun halen devam etmekte halen kopmalar oluyor ve internetimin hızlandırıldığını söylediniz bana fakat eskiden daha hızlıydı desem yeridir. Ben anlamıyorum nasıl çözülecek bu sorunum.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön