18 Şubat 2013 #1638529

Ttnet İnternetin Şifresini Değiştirmek İçin 11820'yi Aramamı İstiyor!

Geçtiğimiz günlerde internet şifremi değiştirmek için ttnet'i aradım değiştirdim de. Daha sonra internet şifresini değiştirdikten sonra internetim bağlanmamaya başladı. Bende tekrar aradım ttnet'i bana modeminde şifresini değiştirmem gerektiğini eğer değiştirmeyi bilmiyorsan bilgisayarcı çağırmamı yada ttnet'in 11820 nolu destek hattını aramam gerektiğini söylediler onunda dakikasının 1.25 kuruş olduğunu söylediler.


Şimdi internet'in şifresi değiştiği zaman internet'in koptuğunu ve internet'in bağlanamayacağını çok iyi bildikleri halde bizi uyarmıyorlar nedenine gelince ayrı bir kazanç kapısı açmışlar kendilerine ve bunu iyi biliyorlar ve oraya yönlendiriyorlar. Bilgilerinize.....

Cenk 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön