27 Ocak 2014 #2257067

TTNET İnternetin Nakil Sorunu

10 aralık 2013 tarihinde internet hattımızın nakili için çağrı merkezinden kayıt oluşturduk, 2-8 gün içinde yapılacağı belirtilmesine rağmen süre herhangi bir hizmet alamadık. Çağrı merkezini tekrar aradığımızda önceki nakil kaydımızın askıda kaldığını, yenilememiz gerektiği belirtildi. Yenileme işlemi yaptık aradan bir süre geçmesine rağmen yine nakil işlemi gerçekleşmeyince tekrar çağrı merkezini aradık.


Aldığımız cevap nakil talebimizin tarafımızdan iptal edildiği söylendi. Şaka gibi bir durum. Bu nasıl bir anlayış, hizmetinize kötü demek bile kötü kelimesine ayıp etmiş olmaktır. Bu durumunun kısa sürede çözülmesi, aksi taktirde protokol gereği olarak mahkeme yolu ile hakkımı arayacağım.

Serkan 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serkan27 Ocak 2014

    bugün şirketinizden aradılar,nakil işlemi gerçekleştirildi dediler. 5 dk sonrasında şirketinizden yine bir telefon geldi.nakil talebiniz askıda kaldı yenilememiz lazım diyerek.neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ya.dalga mı geçiyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön