27 Mart 2014

TTNET İnternetin Kopması ve Yavaş Olması

4 senedir TTNET müşterisiyim. Son 5-6 aydır internetimde 10-15 dakikada bir kopmalar yaşanmaya başladı ve hızım mütemadi 1,5 mb civarı olmaya başladı. Müşteri hizmetleriyle 3-4 aydır cebelleşiyorum. İlk aradığımda kopma sorunu var dediğimde ilgileneceğiz arıza kaydınız alındı denildi fakat sonrasında internet hızım 0.5 mb civarına düştü. Hiç kullanamamaya başladım interneti.

Sonrasında müşteri hizmetlerini tekrar aradığımda bana rahat rahat internetin hızını kendilerini kıstıklarını, açarlarsa kopma sorunu yaşayacağımı söylediler. Yani kopma sorunu yaşamayım diye bana buldukları çözüm internetimi hiç kullanamayacağım bir hıza düşürmekti. Hala uğraşmaktayım m.hizmetleri ile sorun hala devam.

Abdülaziz 72 Okunma

Cevaplar

  • Abdülaziz30 Mart 2014

    2-3 Mbps internet sağlayıp bunu bile doğru düzgün kopmadan sorunsuz çalıştıramıyorlar , internet kopmadan çökmeden çalışınca sevinir olduk 2 Mbps internete , ölümü gösterip sıtmaya razı etmek gibi , müşteri hizmetleri ile konuştuğumuzda napalım alt yapımız o kadar destek veriyor zaten kontratınızda 8Mbps "kadar" dedik biz diyor , laf oyunları şark kurnazlığı sanki modern üçkağıt , madem alt yapınız 2-3 Mbps destekliyor neden benden 80-90 lira para alıyosun bu kalitede internete de benim alt yapım ancak 20-30 lira destekler.. 1 sene daha kontratım olmasa 1 dakika daha durmam bunca şeyden sonra , destekliyosa superonline falan geçerim..

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön