19 Ekim 2015

TTNET İnternetin Kısıtlılığı!

Ben 2 yılın üzerinde TTNET müşterisiyim 701... ... 12 hizmet numarası üzerinden hizmet almaktayım, 2 aylık faturamı ödemediğim gerekçesi ile hattım kısıtlandı, ancak 15/10/2015 tarihinde borcumu ödedim, açılması gereken hattım Tivibu üyeliğini sonlandırdığım gerekçesi ile ekranda gözüken uyarı nedeni ile açılamamaktadır, bu işlemi TTNET kendisi yaptığı halde kendi işlemlerini kaldıramıyorlar 5 gündür hizmet alamıyorum, böyle bir şirketin bu durumdaki yetersizliği düşündürücü, sonuç alınamıyor, hattımı iptal ettirmeyi düşünüyorum, kendi hakkını düşünen TTNET'in benim mağduriyetimi nasıl gidereceğini merak ediyorum.

İsmail 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön