13 Şubat 2014 #2292232

TTNET İnternetin Hızı Yavaşlıyor!

Devamlı internet hız problemi ve kopma problemi yaşıyorum. Çağrı merkezine şikayet bırakmaktan bıktım. Kalıcı bir çözüm maalesef yok. Şikayetim üzerine gelen arkadaşlar önce piktelde sonra modemde sorun olduğunu söylediler. Her ikisini de değiştirmeme rağmen hala sorun v devam ediyor buna bir kalıcı bir çözüm üretilmezse internet ve telefonu kapattırmayı düşünüyorum çünkü uzun süredir bu problemi yaşamaktan sıkıldım.


Faturalarını gününde ödeyen bir müşterinizim. Ama karşılığında devamlı bu şekilde sorunlarla karşılaşıyorum. Lütfen bir entegre kurun siz ne yapardınız?

Murat 53 Okunma

Cevaplar

  • Murat21 Şubat 2014

    internetin hız proglemiyle alakalı bir sorun yaşarsam müşterei hizmetleriyle görüşmem söylendi evet görüştüm müşteri hizmetlerindeki arkadaşa kalıcı bir çözüm üretilmesini istediğimi söyledim aldığım yanıt çok ilginçti 60 tl lik bir fatura ödemişiniz o yüzden 8 mbit size yönlendiremiyoruz 8 mbitin 124 tl olduğunu söyledi ben engelli hattı kullanıyorum ve bana internetin sınırsız ve hız proglemiyle alakalı bir sorun yaşayacağımın bilgisi verilmedi eğer verilseydi zaten sizi tercih etmezdim. bu nasıl bir bilgilendirme bçimidir 60 tl fatura ödüyosunuz sizin hızınız devamlı düşebilir en yakın zamanda internet ve teli kapattırcam çağrı merkezinde bayana saygılar çok güzel bilgilendirdi beni.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön