27 Mart 2013 #1709739

Ttnet İnternetimiz Yok 15 Defa Aradık Değişen Birşey Olmadı!

Cumartesi akşamdan (23.03.13) beri internetimiz yok ve yaklaşık 15 defa aradık. Pazartesi günü de arıza kaydı bıraktık. Defalarca aramamıza ve buranın bir iş yeri olduğunu söylememize rağmen ne geri dönen oldu ne de gelip bakan, tek söyledikleri en kısa sürede çözmeye çalışacağız. Artık bu Ttnet ten inanılmaz bir şekilde sıkıldım. Yani bu kadar ciddiyetsizlik ve vurdumduymazlık görmedim. İlgililerin dikkatine..

Vural 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön