10 Aralık 2014

TTNET İnternetimiz Hala Yavaş Ve Kesiliyor!

Daha önce de yazmıştım ama internetimiz de hala problem var. TTNET'ten aradıklarında elektrik kesilmişti ve bana çok yardımcı olamadı müşteri temsilcisi. İnternetle hala sıkıntı yaşıyorum. İnternet hızını ölçüyorum çok ani iniş çıkışlar var ve biz hala ondan kullanamıyoruz. Bilgisayarım artık hata veriyor çünkü bir güncelleme yaparken internet bir anda çok hızlı oluyor hızını ölçtüğümde 13360 çıktı ve ardından güncelleme başarısız net bağlantısı yok aradan bir dakika bile geçmeden nasıl olur da net hızı düşebilir be anlamıyorum.


Anında internet hızını testi açıyorum 1000 çıkıyor. Bu sorun ne zaman çözülecek aboneliğimiz bittiğinde mi? Ayrıca hızı ölçtüğümde kimse neti kullanmıyordu.

Gülhan 1.315 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Aralık 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gülhan14 Aralık 2014

  ben anlayamıyorum düzeleceği yerine internetimiz daha kötü oluyor. sorunla ilgilenmekten vazmıgeçildi. internetimiz gün geçtikçe yavaşlıyor. ilk şikayetimde arayıp müşteri temsilcisi sorunu bulmaya çalışmıştı en azından şimdi ilgilenmek bile yok

 • Gülhan14 Aralık 2014

  hiç birinden memnun değilim bağlantım 1300 kbps düştü aksine düzeleceği yerine kötüleşiyor.ilk şikayetimde en azından arayıp müşteri temsilcisi ilgilenmeye çalışmıştı şimdi o bile yok

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Aralık 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön