14 Aralık 2013

TTNET İnternetimiz Bir Haftadır Yok!

Bir haftadır internet hizmetimiz 1 haftadır yok ve 17 kez TTNET' i aradığım halde bir sonuç alamadım. Net lmitzi paket kullandığım halde bırakın limitsizi, hiç hizmet alamıyoruz. Ne yapacağımızı şaşırdık internet çocuklarımın eğitimi için çok önemli ayrıca ben işlerimi buradan yapıyorum.69 tl para veriyorum ve hizmet alamıyorum.

Sizlerin yardımcı olacağınızı düşünüyorum. Lütfen bu konuda ne yapacağımıza yön verin.

Dicle 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Dicle14 Aralık 2013

    Bir haftadır robota bağlamış aynı şeyi söylüyorlar ama çözüm yok

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön