03 Eylül 2013 #1990770

TTNET İnternetimin Naklini 2 Ay Yapamadı 2 Ay Fatura Ödedim!

Ben 1.5 yıldır TTNET kullanıcısıyım. İstanbul'da bir sıkıntım yoktu. Ancak tayinim Ağrı'ya çıktı. Evime İnternet nakli yaptırmak istediğimde Ağrı Merkez Türk Telekom Şubesinde bulunan personelin umursamazlığı iş bilmezliği yüzünden 2 ay önce başvurmama rağmen internet bağlantısı nakledilmemiş.


Sürekli olarak yapmış olduğum uyarılara rağmen mağduriyetim 2 aydır devam ediyor boş yere
2 aydır fatura ödüyorum ayrıca iptalini istediğim için taahhüt vermemden dolayı 129 TL ceza kesilmiştir. Bu mağduriyetin giderilmesini ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasını istiyorum.

Kadir 54 Okunma

Cevaplar

  • Kadir03 Kasım 2013

    geri dönüş yapmadılar ayrıca cezayı ödedim.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Kadir Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Emine AYDEMİR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön