22 Ocak 2014

TTNET İnternetimi Taşımayı Başaramadı

Bundan dört ay önce ne yazık ki TTNET'e bulaştım. Geçen gün evimi taşıdım, ama TTNET ne yazık ki bir türlü internetimi taşıyamadı. Ha, onlar taşıdıklarını söylüyorlar, fakat günlerdir internet kullanamıyorum o ayrı. Taahhütname var 12 aylık, kapattırdığımda paşa paşa alacaklar paralarını, sanıyorlar.


Ama sözüm ona çağrı kayıtları varsa günlerdir dinlemede ve kayıt altında. Dava açarsam bununla kanıtlamak kolay olacaktır. Eğer bu siteyi kullananlardan, konuyla ilgili bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

Hacer 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön