30 Ocak 2014 #2266000

TTNET İnternet'imi Kullanamıyorum

Uzun zamandır TTNET ADSL abonesi olarak artık şu bağlantı problemlerinin bir şekilde giderilmesini beklemekteyim. Teknik destek alınca olabildiğince hızlı düzeltme işleminin gerçekleştiğini düşünürken şu son 1 ayda sürekli tekrarlanan Port sorunları artık fazlasıyla can sıkmaya başladı.


Madem bir ay içerisinde kullandığım gün sayısı 5-10 gün eksik o halde talebim şudur ki faturama da bu şekilde yansımalı. ADSL Port arızasının da gün içerisinde giderilmesini rica ediyorum. 5 gündür İnternet'imi kullanamıyorum.

Esra 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön