20 Nisan 2013 #1754874

Ttnet İnternetimi Kullanamıyorum!

4 gün önce hem telefon hemde internet hattımı taşıttırdım. Telefonumu kullanabiliyorum fakat internetim hala açılmadı. Yasal taşıma süresi olan iki günü geçmesine rağmen halen daha internetimi kullanamıyorum. Ve bu internet hattını iş için kullandığım ve müşterilerime geri dönüş yapamadığımdan firma olarak mağdur durumdayız.


Müşteri ilişkileri hattı olan 444 0 375 i arayıp arza kaydı bırakıyorum ve iki gündür bana durumun aciliyetini bildirdiklerini ve en kısa zamanda dönüş yapılacağı söyleniyor ama hala problemim çözülmüş değil.


Ben iki gündür aynı şeyleri duymaktan oldukça sıkıldım. Tekrar belirtiyorum yasal süre dolmuş olmasına rağmen problemim çözülmedi.

Muhammed 385 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön