29 Nisan 2013 #1767753

Ttnet İnternetimi Kapatmıyor!

Ttnet internet hattımın borcunu ödemeye gittim. Toplamda 448 tl. para ödedim. 6 adet fatura karşılığı olarak. Bu 6 adet faturamın sadece ilk 3'ünde internet hizmeti almış geri kalan 3 fatura ise havadan para ödemişim. Sorduğumda kullan kullanma bu parayı vereceksin dediler. Ödedim ve çıktım. Internetimi artık kullanmayacağımı ve kesin dedim.


Daha sonra beni telefonla arayan görevli neden kestirdiğime dair bilgi almak istediğini söyledi. Bende artık Türk telekoma verecek başka saf param yok dedim. Bir türlü kapatmıyorlar. Çıldıracağım. . Ya elini versen kolunu alamıyorsun. Bu nasıl bir paradır. Ben helal etmiyorum. Eğer ödeme yapmazsam kesersin gecikme bedeli alırsın. Böyle bir saf parası yoktur...

Salih 240 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön