13 Eylül 2013 #2010682

TTNET İnternetimi Hala Açamadı!

10 gün önce başvuru yapmama rağmen hala internetim açılmadı. 3 kez şikayet dilekçesi oluşturdum ve 1 kez bile geri aranmadım TTNET tarafından.

Mustafa 46 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa20 Eylül 2013

  TTNET sorumlularını kutluyorum kendilerine 10 - 11 - 12 eylülde yaptığım şikayet başvuruları için bugün (20 eylül) sabit bir numaradan beni biri aradı ve şöyle dedi, "şikayetiniz nedir". oysa ki ben çoktan başka bir firmadan internetimi bağlattım ve Türk Telekoma ait bütün aboneliklerimi kapattım. TTneti alkışlıyoruz..

 • Mustafa17 Eylül 2013

  3 eylülden beri beklediğim ttnet aboneliği problemim için hala bir çözüm üretemediniz. müşterimizi aradık bilgi verdik diyorsunuz, kim aramış ne bilgisi vermiş lütfen kontrol edin buradan açıklayın. arayanlar sadece "şikayetinize istinaden arıyorum incelemeler devam ediyor lütfen bekleyin" dediler. bu olayı çözmüşmü oluyor. Size bugün mesai saati bitimine kadar müsade hattım açılmadığı takdirde yarın bana ait bütün türk telekom ve ttnet hizmetlerini kapattırıp başka bir firmadan başvuru yapıcam. bütün yakınlarımada hatlarını kapattırmaları için tavsiyede bulunucam hatta zorlıycam..

 • Mustafa17 Eylül 2013

  kim arayıp hangi bilgilendirmede bulunmuş cevap bekliyorum.. sorun neyse burayada yazın insanlar görsün. hala bir cevap bekliyorum sizden rekora koşuyorsunuz, bugün 14. gün!

 • Mustafa17 Eylül 2013

  sorunum hala devam ediyor ve sorunumla ilgili herhangi bir bilgi alamadım herhangi bir neden gösteremediler..

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön