02 Haziran 2015

TTNET İnternetimi Bozdular!

Yaklaşık 4 gün önce komşumuzun internet sorununu çözmek için Türk Telekom'dan gelmişler. Fakat bağlantıların olduğu yerde yani dış alandaki kablolarda çalışma yapmışlar. Komşumuzun internet problemini çözmüşler fakat bizim interneti bozmuşlar. Lütfen hiçbir sorunu yokken günlerdir internet sorunu yaşamak zorunda bıraktırdığınız, sorunumuzu çözün.

Emrah 134 Okunma

Cevaplar

  • Emrah'ın Teşekkür Mesajı07 Temmuz 2015

    Teşekkürler;)

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 13.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön