23 Şubat 2013 #1650867

Ttnet İnternetimi Açmıyor!

Fatura borcumdan dolayı internetim kapatılmıştı fakat dün borcumun hepsini ödediğim halde internetim hala açılmamış bulunmakta acil ulaşılmasını ve ınternetimin açılmasını istediğim halde ne bir değişiklik yapıldı ne de bana geri dönüldü.

Enes 436 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Enes25 Şubat 2013

    internetim faturadan dolayı kapatılmıştı ve faturamı ödediğiim halde internetim açılmadı aradan 3 gün geçti her gün aramama rağmen internetimi hala açmadılar ve ben boş boş internet faturası ödeyip duruyorum faturama itiraz ettim ve hala cevap bekliyoruz değişen birşey olmadı ben bir hafta içinde cevap vericekler sanarken benim internetimi fatura borcundan dolayı kestiler uzun lafın kısası TTNET' li olmak AKIL İŞİ DEĞİL.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön