16 Ocak 2015

TTNET İnternetimi Açmadı

TTNET internet için başvuru yaptım. 2 gün içerisinde açılacağı söylendi. 2 gün sonra aradığımda (Açtırdığım yer ve TTNET müşteri hizmetleri) iptale düştüğünü yeniden başvuru yaptıklarını söylediler. Neden iptal olduğunu sorduğumda ise hiçbir neden sunmadılar. Sanıyorum ki TTNET yeni abone kabul etmek istemeyip böyle müşterilerini kaçırıyor.

Fatih 41 Okunma

Cevaplar

  • Fatih19 Ocak 2015

    Sadece aradık, cevap verdik demek aracıyla arıyorlar. Sorunun neden kaynaklandığı hakkında herhangi bir fikirleri olduğunu düşünmüyorum. Herhangi bir dayanağı olmayan bilgiler sunuyorlar.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön