28 Ocak 2014 #2261197

TTNET İnternetimi 4 AY Sonra Bağlayacakmış

İstanbul-Esenyurt yeni binaya taşındık. Yeni binada alt yapısı yokmuş, nakil yapılamazmış. Nakil için bireysel olarak TÜRK TELEKOM'a başvuru yapmam söylendi. Efenim, 27.01.2014 tarihi itibari ile Avcılar Türk Telekom Müdürlüğüne başvuruya gittiğimde, Dünya'nın etrafını 4 kez saran 168.000 km fiber altyapısına sahip TÜRK TELEKOM bana ne derse beğenirsiniz.


4-5 Aydan önce imkansız. 4-5 Ay dile kolay. Kullanamadığım internet de cabası. 168.000 kilometrelik fiber altyapıyı döşeyen abiler 1-2 saat bize de uğrasalar ya. Altı üstü yalın internet nakli. Reklamlarda bas bas bağıran, kendini Türkiye de lider sayan Milyon-Milyar dolarlık TÜRK TELEKOM'un bu ayıbını düzeltmesini istiyorum.

Ergün 73 Okunma

Cevaplar

 • Ergün27 Ocak 2015

  Müşterinizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmış ve müşteri 300 TL küsurlu haksız zarara uğratılmış, tarafınıza şikayet dilekçesi yazmasına rağmen 3 aydır kendisine herhangi bir yazılı cevap sağlanmamıştır...

 • Ergün05 Şubat 2014

  TÜRK TELEKOM alt yapı çalışmasını tamamlandığından TTNET bağlantımı gerçekleştirmemektedir. Çalışma şekilleriniz nasıldır bilmiyorum ama TTNET müşteriye gereken ilgiyi göstermesi adına TÜRK TELEKOM a yazılı–sözlü uyarıda bulunsa sorunum kısa zamanda çözülür diye düşünüyorum!!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ergün28 Ocak 2014

  TTNET bu konuda yetersiz kalmaktadır. İnternetimin bağlanması dediğim gibi TÜRK TELEKOM'un alt yapısını tamamlamasına bağlı. İlginenin lütfen!!!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön