10 Mayıs 2013 #1789862

Ttnet İnternetimdeki Kopma Ve Bağlanma Sorunu!

02323729238 numaralı hatta bağlı olduğum internet, her saat başı kopuyor ben sadece akşam 8 ve gece 1 arasında kullanıyorum çalışan bir insanım belli saatler internetimi açmama rağmen internetteki ışıklar eksik yanıyor.


Her defasında müşteri hizmetlerini aramaktan yorulduğumu belirtmek ve onlarında buna çözüm bulamayıp internetiniz var görünüyor demesinden dolayı ve benim internetim olmadığını ısrarla belirterek üzgün ve mağdur olduğumu söylemek istiyorum.


İnternetim her koptuğunda müşteri hizmetlerini aramak gibi bir lüksüm ve zamanım yok. En kısa sürede çözülmesini tarafınız dolayından arz eder ve üzgün olduğumu tekrar belirtmek isterim.

Büşra 25 Okunma

Cevaplar

  • Büşra28 Haziran 2013

    Mecbur olmasam ttnet kullanmak istemiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön