10 Mayıs 2013 #1789718

Ttnet İnternetimde Kopmalar Yaşıyorum!

6 sonunda nihayet kablolardan olmadığı (sonuçta kablo da olsa onların problemidir. Vermediğin hizmetin parasını alırken iyi maşallah.) anlaşıldı. Bana gelen hattın birinin enerjisi düşükmüş. Çok şükür! Bunu bulabildiler sonunda. (1969 yılında elalem aya çıkmıştı hatırlatayım) ama tamir edildi mi? Sanırım yeni ihaleyi kazanacak firmada bu işten anlayan uzman biri olduğunda olacak. Çünkü en düşük fiyatı veren ihaleyi alıyor ( eğer önceden belli değilse) sonuçta, telekomün yetişmiş elemanları da olsa çözümü ihaleyi alan firmaya ait olduğundan, bu firma da en ucuz teklifi verdiği için vasıflı eleman istihdam etmediğinden bize mantıksız gelen çözümsüzlüklerle uğraşıyoruz mu ne.

Levent 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön