23 Eylül 2013 #2025178

TTNET İnternetimde 1 Aydır Bağlantı Sorunları Yaşıyorum!

Bir yıldır TTNET kullanıyorum fakat son 1 aydır yine hız, bağlantı ve kopma sorunları yaşıyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum diyorum ki hızım gereğinden fazla yavaş verdiği yanıt AKK'yi şu kadar geçmişsiniz ondan.


Yahu diyorum ki ona göre bile daha da yavaş laf anlatamıyorum. Düzgünce bir sorunu halledemediler hala. Her defasında robot gibi aynı cümleleri kuruyorlar dinleyip anlamıyorlar ki sorunu çözsünler.


Ya bu sorunu çözsünler yada ben tüketici mahkemesinde dava açacağım verdiğim paranın karşılığını alamadığım için. Hesapta Türkiye'nin en iyi internet servis sağlayıcısı olan bir kurum.

Galip 53 Okunma

Cevaplar

  • Galip27 Eylül 2013

    müşteri hizmetleri arayıp bana TTNET'ten tahhütname ile aldığım bilgisayarın donanımsal hatası olduğunu ondan dolayı sorun yaşadığımı söyledi.Ama sorun şu ki 45 günlük bir bilgisayarda nasıl bir donanımsal hata olabilir ki sadece internete girmekle ve her zaman ki gibi kalıp cümlelerle konuşuyorlar sorunumu hala çözemediler.Benim evimde 3 bilgisayar var hepsinde mi donanımsal sorun var ki hepimiz sorun yaşıyoruz ?Eğer ki benim aldığım bilgisayar bozuksa TTNET'e tüketici mahkemesinde dava açıcam bozul eşya sattığından dolayı.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön