18 Şubat 2013 #1638480

Ttnet İnternet'im Sürekli Kopuyor Sorun 3 Aydır Düzeltilemiyor!

İnternet hattım yaklaşık 3 aydır sürekli kopmalar yaşıyor. Bunu her hafta en az 3 veya 4 kere Ttnet yetkililerine iletiyorum. her seferinde arıza kaydı alıyorlar veya güncelleme yapıyorlar. Sorun düzeltildi deniyor 2 gün sonra yeniden günlerce aynı sorunu yaşıyorum. İnternet hızım ise sözleşmemde bulunan adil sınır olan minimum 3 mbps nin altında.


Şuan için 1 mbps ile bağlanıyorum. böyle bağlanırsam kopma olmayacağı söyleniyor. Ancak yinede kopma yaşıyorum. Alt yapımda düzeltme yapsalar inanıyorumki sorunum düzelecek. Ancak masraf yapmamak için hiçbir düzeltme çalışma yapmıyorlar. Sonuç olarak sözleşmemdeki minimum 3 mbps nin 3 kat düşüğü hızda giriyorum ve sürekli kopmalar yaşıyorum.

Oğuz 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön