20 Mart 2013

Ttnet İnternetim Sürekli Kopuyor!

Daha öncede burada şikayetimi belirttim. Ancak ttnet cevapları otamatiğe bağlayıp banada sıradan bir cevap attı. Sorunun olmadığını söyledirler. Yaklaşık 10 gündür tekrar ttnet müşteri hizmetlerini hergün arıyorum. Bana altyapısal sorun olduğunu resmen işimin şansa kaldığını bile ima ettiler. Anlaşma gereği internet hızım minimum 3 mbps olmalı.


2 mbps ye bağlayın kopmuyosa ona bile razıyım diyorum. İnadına 1 mbps ye bağlıyorlar kopma olmasada bir süre sonra yeniden kopma yaşıyorum. 1 mbps net hızımı kaldı. Video bile izlenmiyor resmen. Taahhüdüm olduğu içinde ceza ödememek için internetimi kapatamıyorum. Artık yeter. Ne yapmam gerekiyor yeter artık. Resmen internet kullanamıyorum.

Oğuz 32 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön