06 Haziran 2015

TTNET İnternetim Sürekli Kopuyor!

Bu hafta içinde internetimde sürekli kopmalar yaşıyorum. Neredeyse 10 dakikada 3-4 defa kopma oluyor ve bundan son derece rahatsız oluyorum. Bundan önce böyle kopmalar olmuştu o zaman internet hızından dolayı kopma olduğunu söylediler ve hızı düşürmüşlerdi. Paketim 16 Mbit fakat hızın kopmayla bir alakası olduğunu sanmıyorum çünkü verdikleri modem tp-link marka kendilerinden verdiler. Ben hızımın düşürülmeden kopma sorununun çözülmesini istiyorum.

Onurcan 644 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 08.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön