19 Şubat 2013 #1639033

Ttnet İnternetim Sürekli Kesiliyor!

Bu nası bir internettir dakika başı kopup duruyor. İnternet hızım çok kötü Google gibi tağı bellek gerektirmeyen bir sayfaya bile girişim olağan üstü zor müşteri hizmetlerini defalarca aradım hep aynı nakarat teknik arıza kaydı açılmıştır 2 gün sonra aynı yanıt kapanmıştır vs Reklamlara ayrılan bütçe kadar altyapıya bütçe ayırsanız da işinizi düzgün yapsanız boşuna insanlara fatura kesmeseniz. Ben Kağıthane de İstanbul'un merkezinde şu internet sorununu yaşıyorsam doğuda nasıl acaba merak ediyorum doğrusu.

Özge 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön