23 Mart 2013 #1702502

Ttnet İnternetim Sık Aralıklarla Kesiliyor!

İnternet im bu aralar yine çok sık aralıklarla kesiliyor.Dah önceki belirttiğim bütün şikayetlerim de bu yöndeydi.Daha önce sunduğunuz tek çözüm ''modemi değiştirin'' hiç bir işe yaramadığı gibi çözüm bulmaya yönelik en küçük bir çabanızı bile görmedim.İnternetimin düzgün çalıştığı tek bir ay bile olmadı.


Her ay mutlaka 2-3 gün ara ara kesilmeler oluştu.Ayrıca AKK'sı ay başında sıfırlanması ve hızın 8 mbps e çıkması 3-4 gecikmeli oluyor.Aylardır tek bir soruna bile çözüm bulunamaması insanın canını sıkıyor haliyle.Şikayetimin ilk zamanlarından beri ne bir çözüm sunuldu, ne de bir çözüm bulundu.Elime geçen ilk fırsatta da hattımı değiştireceğim.

Yunus 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Yunus23 Mart 2013

    Aylardır ''...en kısa sürede ulaşılacaktır''.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön