21 Şubat 2013 #1646372

Ttnet İnternetim Kesiliyor!

1 hafta önce Ttnet den 1 yıllık taahhaütlü internet paleti satın aldım ama 1 kez bile 444 lü hattı aramadan kullanamadık. Her interneti açtığımda internet yok, hemen 444 arıyoruz, uzun bir uğraştan sonra müşteri temsilcisine ulaşıp derdimizi anlatıyoruz. 3-4 sonra internet geliyor. Sıkıntının da portta olduğunu söylüyorlar. İnterneti bilgisayarımı açtığımda kullanmalıyım Her defasında siz aramak zorunda mıyım. Birde 444 numaraların ücretini biliyormusunuz ve her lazım olduğunda 4 sonra kullanıyorum . Bide interneti iptal etmeye kalktığımda borçlu çıkarıyorsunuz. Lütfen en kısa zamanda tarafıma dönülmesini rica ediyorum

Saniye 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön