13 Aralık 2014

TTNET İnternetim Kesik

İddaa bayisi olarak işlettiğim dükkanda TTNET internet kullanıyorum. 2 günden beri sabit telefon sorunsuz çalışıyor fakat ADSL sinyali gelmiyor. Modemi yeniledim 2 defa aradaki dağıtıcı parçayı değiştirdim. Gelen ana hattı direk modeme taktım yine de yok. Bu esnada müşteri hizmetlerine sürekli kayıt bıraktım. Acil olduğunu iş yeri olduğunu belirttim hep acil olarak kayıt açıyorlar ama hala gelip ilgilenen yok. İnsanla dalga geçer gibi cevap veriyorlar. İğrenç bir müşteri hizmetleri var. 1 tane ekip yönlendirmesi yapamıyorlar. TTNET kesinlikle kötü bir firma. Dünyanın zararını yaptım 2 günde kim karşılayacak?

İsmail 148 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • İsmail15 Aralık 2014

    işte burada da görüldüğü gibi sorun ilgili birime aktarılmıştır demekten başka hiç bir şey yapmıyorlar.... nasıl bir ilgili birimmiş. 2015 yılına geldik ilgili birim 6 günden beri ortada yok. 5 para etmez

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön