03 Haziran 2014

TTNET İnternetim İki Günde En Az Bir Kere Mutlaka Kopuyor!

TTNET, iki günde mutlaka en az bir kere modemimi resetliyor. O günlük bir resetleme işlemi sandım ama 2 ya da 3 haftadır aynı sorunu yaşadığım için bunu bildirmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Bazen ADSL ışığı sönüyor, bazen de İnternet ışığı sönüp, 1.5 dakika kadar sonra yeniden geliyor.

Yani internetim gidip geliyor. Bu gereksiz resetleme sorunu yüzünden birçok indirme işlemim yarım kalabiliyor ve çevrimiçi oyunlarda mağdur duruma düşüyorum. Kısacası TTNET'in iki günde mutlaka en az bir kere modemi resetlemesinden yani az önce de dediğim gibi internetimin gidip gelmesinden şikayetçiyim. Buna bir çözüm getirilmesi dileği ile.

Gökhan 168 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan04 Haziran 2014

  Tekrardan iyi günler. Bugün cep telefonundan aramışsınız fakat o anda başka bir odada olduğum için duyamadım. Bilgilendirme olarak bu akşam (4 Haziran 2014, Saat 22:29) internetim yine gidip geldi. Son olarak rica etsem yarın öğleden sonra herhangi bir saatte bir daha arayabilir misiniz ? Saygılarımla.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gökhan04 Haziran 2014

  İyi günler. Üzülerek söylüyorum ki internetimin resetleme yani gidip gelme sorunu bugün (4 Haziran 2014, Saat 07:55) yine gerçekleşti. Bildirmek istedim. Saygılarımla.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Haziran 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön