07 Eylül 2015

TTNET İnternetim Hala Açılmadı

Ben ağustos sonunda 200 AKN 50 mbitlik internet satın aldım, internetimin 1 Eylül'de açıldığını söylediler ama bugün ayın 7'si ve internet hala açılmadı. Telekom'a gittim sizin altyapı sorununuz var size bu hızı veremeyiz diyorlar, madem beni niye bu hıza kayıt ettiniz diyorum, cevap yok oradaki vatandaş benim evimde bile 50 mbit hız yok sana mı vereceğim bu hızı diye laubalice konuşuyor, ben bu hızı istiyorum böyle gayri ciddi bir firma olmaz. Altyapı testinde 97 mbit çıkan bir bölgeye biz o hızı veremeyiz diyorlar. İsterseniz interneti kapatalım paranızı iade edelim diyorlar, böyle bir şey olamaz, ne demek sorun çözmek yerine kendi hatalarını kapatmaya çalışıyorlar. Çok kötü.

Metin 17 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Metin08 Eylül 2015

  İki gün oldu hala hiçbir ses yok TTNET firmasından bilgi bile vermiyorlar ama 27 agustosdan beri fatura işletip bana fatura göndermeye utanmıyorlar... .

 • Metin07 Eylül 2015

  Bu sorunuma cevap verip çözebileceğinizi hiç zannetmiyorum maalesef çünkü sizde öyle bir anlayış hiç yok... .

 • Metin07 Eylül 2015

  TTNET firması çok yetersiz özellikle uşakta inşaatlara hat kazısını bile müteahhit firmaya yaptırıyorlar, yapmazsan iskan alırken imzayı atmıyorlar, şantaj tehdit her şey var bunlarda, sizin amacınız hizmet etmek değil ben kendi kablomu bile kendim çektim binama, ve şimdi bana istediğim internet paketini bile veremiyorlar, madem veremiyceksin niye katoloğunda bu hızı bana gösteriyorsun, ben bu hattı bir şekilde istiyorum arkadaş böyle saçmalık olmaz, şimdi olayı kapatmak için interneti iptal edebiliriz paranızı iade edelim bile diyorlar, genel merkez bu işe çözüm bulsun yoksa mahkemeye vereceğim sizi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön