18 Ekim 2013

TTNET İnternetim Çok Yavaş Ve Çekmiyor!

Evime 6 ay önce bağlattığım internetim bağlandığı günden beri çekmemektedir. İnternetim kablosuz bağlantı özelliğine sahip olmasına rağmen evimde başka bir odada bağlantı sağlamamaktadır.

Bunun yanı sıra internetim çok yavaş işlemektedir. Telefondan bağlantı kurulduğunda da aynı sorun olmaktadır. Sadece Adsl modemin bulunduğu odada kullanılabilmektedir. TTNET Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde bana modemin sürekli açık kalmaması gerektiği söylenmiştir, aynı şekilde kullandığımda da aynı sorun devam etmektedir.

Bana yapılacak başka bir şeyin olmadığı söylenmiştir. Ben internetimi istediğim gibi kullanamamaktayım. İnterneti bağlatırken bütün evde kullanabilirsiniz denmişti!

Meliha 61 Okunma

Cevaplar

  • Meliha07 Aralık 2013

    İnternetim ile ilgili halen sorunum çözülmemiştir sürekli bağlantı kopukluğu yaşamaktayım internetim gidiyor hızı çok yavaş bir film dahi izelyemiyorum müşteri hizmetlerini aradığımda sürekli sistemde bir çalışma olduğunu ve bilgilerimize ulaşamadıkları söylüyorlar benim sorunumun çözülmesini istiyorum artık kullanamadığım bir internete para ödemek istemiyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön