16 Mayıs 2013 #1801636

Ttnet İnternetim Çok Yavaş!

İnternetim 8 megabit ancak 50kb/s çekiyor. Bırakın 240 pixelde İzlemeyi 144 pixel'de donup,takılıyor! Artık video izlemeden,interneti açmadan önce Ttnet'i arayacak duruma geldim!


Önceden Ttnet ile iletişime geçtim evimin santralden uzakta olduğunu ve hızımın tam olmadığını belirttiler. Ancak internetiniz güncellemelerden geri kalmış diyerek yapılandırıp hızlandırdılar.


Bilemiyorum yine aynı sorun mu veya adil kullanım kotası sorunumu ama sizden ricam bir çözüm yolu bulmanız.


Not: Sorun düzeldikten 1 ay sonra yine aynı sorunlar ortaya çıkıyor! ve yine Ttnet'i aramak zorunda Kalıyorum. Sizden Ricam Bu Soruna Kalıcı Bir çözüm getirmeniz.

Murat 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön