29 Ocak 2014

TTNET İnternet'im Çok Hızlı!

8 Mbps'ye kadar net limitsiz paketini kullanıyorum. Son yaptığım hız testimde indirme hızım 50 mbps yükleme hızım 10 mbps çıktı. İnternetimin hızını yavaşlatmanızı istiyorum bu bana çok fazla. 6 mbps civarı bir internet hızı bana yeter gözüm yükseklerde değil. İnternetim yavaş olunca şikayet etme gereği duymuyorum, ona zaten alışığım. Şu elinizin altındaki mbps vanasının musluğunu azıcık açsanızda bizde bu eziyetten kurtulsak!

Tugayvurgec 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön