17 Nisan 2013 #1747839

Ttnet İnternetim Bağlantım Yok!

6 Nisan tarihinden beri 1849022141 Nolu internet bağlantım yok. Defalarca aramama rağmen problem ile ilgilenen kimse olmadı. Her aradığımda müşteri hizmetleri temsilcisi kayıt yeniliyor ve ne teknik ekip ne de ttnetten arayan soran yok. Bu süreçte Kampanyalarla ilgili olarak 2 defa arandım ama bağlantı sorunum kurumun umrunda değil. Kurumsal duruş bu şekilde mi olmalı? Sorunu çözmek için herhangi bir girişim olacak mı merak ediyorum.

Fırat 97 Okunma

Cevaplar

 • Fırat29 Nisan 2013

  Sanırım Türkiye sınırları içinde bu kadar ilgisiz ve müşterisini ciddiye almayan bir kurum daha var mı acaba.

 • Fırat21 Nisan 2013

  6 Nisan 2013 tarihinden beri bağlantı sorunu yaşıyorum. Telefonumda çevir sesi olmadığından internet bağlantım da sorunlu. Yani Türk Telekom beni 2 defa mağdur etmiş bulunuyor. Defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen teknik birimden kimse durumu umursamadı. Hatta problem olup olmadığının kontrolünü bile yapmayan kurum durumla ilgili tarafıma bilgi verilmesini ısrarla talep etmiş olmama rağmen kampanyalar haricinde kesinlikle aramamıştır. Müşteri hizmetleri temsilcisi 1-5687123899 nolu kaydı almış fakat benim kuruma ait çözümle ilgili beklentim kalmamıştır. Kurum verdiği mağduriyete rağmen şaşırtacak derecede ilgisiz. Büyük(!) kurum 15 günde bir sorunu çözemiyor mu acaba?

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

  Sayın Fırat Bey, Size destek olma fırsatını bize sunmanızdan ötürü duyduğumuz memnuniyeti belirtmek isterim. Şikayetvar.com aracılığıyla iletmiş olduğunuz talebiniz ilgili birimlere iletilmiştir. Konu inceleme aşamasındadır, en kısa sürede sonuçlandırılarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır. Türk Telekom’a göstermiş olduğunuz ilginiz için firmamız adına teşekkür ederim. Saygılarımla, Zeynep GÖR Müşteri İlişkileri Uzmanı ETKİLEŞİM KANALLARIMIZ Türk Telekom ürün, hizmetlerimiz ve iş süreçlerimiz ile ilgili tüm konulardaki şikayet ve başvurularınızı aşağıdaki iletişim kanallarımıza iletebilirsiniz: - Türk Telekom Çağrı Merkezi : 444 1 444 (7/24 hizmet verilmektedir) Kurumsal Müşterilerimiz için Çağrı Merkezi: 444 4 564 Toptan ve Uluslararası Müşteri Hizmetleri: 444 87 86 (Çağrı merkezlerimize gelen aramalar tüm operatörlerin kendi şehir içi arama tarifeleri üzerinden ücretlendirilmektedir.) - E-posta : [email protected] - Faks: 312 324 53 11 - SMS: “YARDIM” yazın boşluk bırakıp talebinizi 6616’ ya gönderin - www.turktelekom.com.tr internet sitemizde “İletişim” linkimizde yer alan “Müşteri Başvuru Formu“ - Sosyal Paylaşım Siteleri : http://twitter.com/TTDestek ve http://www.facebook.com/TurkTelekom - Türk Telekom Ofisleri

 • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup Türk Telekom PSTN hattı ile ilgili problem yaşadığı anlaşılmıştır. Müşterimizin şikâyeti Türk Telekom şikâyet çözüm kanalına yönlendirilmiştir. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön