24 Ocak 2014 #2255178

TTNET İnternetim Bağlanmadı

TTNET Büyükçekmece merkez bayisine 20/01/2014 tarihinde bizzat giderek yeni açtığımız mağazamıza internet bağlatmak istedik. Yeni paket gelecek deyip başvurumuzu ertesi gün almak istediklerini söylediler ancak sabit telefon başvurumuzu hemen aldılar.


Ertesi gün telefonumuz bağlandı. Tekrar bayiye gittik ve internet başvurusunda bulunduk özellikle kaç günde bağlanacağını, uzarsa başka bir sağlayıcıdan alabileceğimizi belirttik. Çünkü internet işimizin özü.


Sonuç olarak 3 günde bağlanır dediler, 4.gün oldu başvurumuz sistemde hala görünmüyor. 4 gün içinde 6 müşterimi kaybettim, müşteri hizmetleri telekomu arayabileceğimizi söylüyor. Sözleşmeyi iptal edip S****'a geçeceğim.

Alparslan 576 Okunma

Cevaplar

 • Alparslan31 Ocak 2014

  Tam bir felaket firmanın tüm iş süreçlerini bence baştan değiştirmesi gerekiyor, personele yatırım yapmadığı da çok açık ortada. Burada suç personelin değil internet gibi gayet teknik bir konuda bile taşeron firma çalıştıran ttnet'te

 • Alparslan31 Ocak 2014

  Merhaba. TTNet belirttikleri gibi 1 saat kadar önce beni aradılar ve sadece dinlediler. Arayan arkadaşın elbette sorunun çözümüne yapabileceği bir şey yok. Ancak şikayeti ziyaret edenlerden benim şikayeti yaptığım ve arandığım tarihleri yani mesaj tarihlerini incelemelerini istiyorum. Tam 1 hafta sonra şikayete dönüş yaptılar. Superonline'ı aradım, 8 günden önce bağlayamayacaklarını belirttiler, Dsmart'ı aradım C.tesi günü, gün içinde kullanıcı adım tanımlandı, P.tesi sabahı personelleri (Büyükçekmecedeyim) gelerek modemi teslim etti ve birkaç saat sonra internetimiz aktif oldu. Benzer süreç ev aboneliğimde de yaşanmıştı. Tüm bunları ayrıntılarıyla telefonda da (bugün) anlattım bir özür bile alamadık neyse özür de dilense kabahatten büyük olurdu sanıyorum. TTNet sanırım kendini hala tekel sanıyor böyle bir rahatlık.... Bilemiyorum. Şikayet ve bağlı mağduriyet çözülmemiştir, herkese saygılar.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Alparslan24 Ocak 2014

  Bayiye gidip sözleşmeyi iptal ettim. Sözleşmesi biter bitmez evimde kullandığım süper interneti de iptal edeceğim. Hem iş hem ev telefonlarımı da pazartesi ilk iş iptal ettireceğim. Hepsini Superonline'a taşıyorum ve tek nedeni sizin bayinizin 4 gün boyunca başvurumuzu sisteminize almamış olmasıdır. Abonelikler ve başvuru Mehmet Yılmaz Saral (babam) adına kayıtlıdır. Umarım bir daha sizlerle muhatap olmam teşekkürler.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön