06 Ocak 2014

TTNET İnternetim Bağlanmadı!

14.12.2013 tarihinde 4440375 no'lu TTNET çağrı merkezinden internet başvurusu yaptım. Modemin kargo ile adresime teslim edileceği belirtildi adresim gayet merkezi ve bilinen bir yer olmasına rağmen çeşitli bahaneler ile kargom teslim edilmedi ve sonunda herhangi bir şubesinden almak zorunda kaldım (Mng kargo) ve sözleşmeyi imzalayıp TTNET'e gönderdim.

Aynı çağrı merkezinden 23.12.2013 tarihinde sözleşme evraklarının kendilerine iletildiğini ve 8 iş günü içinde internet bağlantısı için kendilerinin döneceği belirtilmesine rağmen bugüne kadar dönen olmadı ve aynı çağrı merkezinden dünde bugün de bu günün 8. gün olduğu akşama kadar bağlantı yapılmak üzere aranacağım belirtildi.

Zehra 91 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön