27 Nisan 2013 #1766963

Ttnet İnternetim Bağlanmadı!

13 Nisan 2013 Tarihinde işlemlerim hızlı olsun diye internet üzerinden yeni bir Adsl hattı almak için Ttnet'in web sitesinden başvuruda bulundum. Pazartesi günü çok uzun bir telefon görüşmesinden sonra kayıt oluşturduklarını söylediler ve posta ile evrak göndereceklerini belirttiler. Normal şartlarda 1 günde açılacak internet 19.Nisan 2013 Oldu hala açılmadı bunun için 127*** numarası ile şikayet formu oluşturdum. Beklememiz tekrar başladı. 22.04.2013 tarihinde bir kez daha arayıp kayıt 128*** ile tekrar şikayet formu oluşturduk. Hala açılmayıp tekrar aradığımda Türk Telekom müdürlüğüne gitmem için not bırakmışlar ama bana haber vermiyorlar ve hala internetim açılmadı.

Gürkan 62 Okunma

Cevaplar

 • Gürkan29 Nisan 2013

  Mail ile bilgilendirme yapılmıştır deniyor fakat hala nedense ben o maili alabilmiş değilim. 13 Nisanda yaptıgım başvuruyu iptal edip 25 nisanda yeni başvuru almışlardı. Şu an muşteri hizmetleri ile görüştügümde doğal olarak eski başvurumun iptal edildiğini ama yeni başvurunun olmadığını söylüyorlar ilginç degil mi? Sanal santral kurdurdum ve internet bağlantısını beklerken her gün zarar etmeye devam ediyorum. Teşekkürler TTNET.Benim bu zararımı kim karşılayacak acaba?

 • Gürkan29 Nisan 2013

  Sayın Ttnet Yetkilileri konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklarını söylüyorlar. Fakat her geçen gün benim ticari kaybım devam etmektedir. Sanal santral ile ilgili tüm işlemlerimi tamamlayıp numaralarımı aldığım halde bir internetin bağlanamamasından dolayı 13 Nisan 2013 Tarihinde yaptığım başvuru 29 Nisan 2013 Tarihinde hala hayata geçememiştir. Ticari kaybımız devam ediyor. İşin tuhaf yani benden eski başvurumu iptal ettirip yeni başvuru aldılar fakat 4440375 aradığımda başvurumun doğal olarak iptal edildiği ve yeni başvurumun olmadığı yanıtını alıyorum. Hadi eskiyi iptal edebiliyorsunuz da yeniyi neden bağlamıyorsunuz. Teşekkürler ttnet maduriyetiniz için Teşekkürler.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön