29 Ağustos 2013 #1982352

TTNET İnternetim Askıya Alındı!

TTNET'e Haziran sonu müracaat ettim ve internet ile telefonum Temmuz 10'da bağlandı. Bu arada benden Haziran ayı için 54.75 TL ücret alındı ve Türk Telekom'da 9.94 TL telefon ücreti aldı. 30 Temmuz'da yeni taşındığım eve nakil istedim. 16 Ağustos'ta İncesu TTNET müşteri temsilciliğine müracaat ettim ve internetimin askıya alındığını öğrendim. Ağustos 20'de üyeliğimi iptal ettirdim. Halen internetsizim.

Mustafa 96 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa05 Eylül 2013

    Merhabalar, ben Mustafa Cemal ÜNLÜER, şikayetimi ilgili TTNET bildirmenizden iki gün sonra beni aradılar ve şikayetimi tekrarladım ancak temsilcilerin çözemeyeceğini beni müdürleriyle görüştürmeleri gerektiğini söyledim fakat biz yardım edelim diye israrları üzerine bağırmaya başladım, bunun üzerine beni bölüm müdürleri soyadını vermeyen ancak sicilini bildiren Fatih isimli kişiyle görüştürdüler. Yaşadığım sıkıntıları kendisine uzun uzun anlattım. Kendisi de yardımcı olacağını söyledi ve 2 Eylül Pazartesi internetimin bağlanacağını, 3 Eylül Salı günü de TİVİBU nun bağlanacağını belirtmesi üzerine teşekkürlerimi ilettim ve bağlantımın yapılmasından sonra kendisini bilgilendirmek için telefon numarasını öğrenmek istedim fakat maalesef bana numara vermedi. 3 Eylül Salı günü internetimi bağladılar, halen TİVİBU yu beklemekteyim. İlgilerinize teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön