03 Eylül 2013 #1990763

TTNET İnternetim 6 Aydır Kullanılamaz Durumda!

6 ay önce yukarı mahalleden bir aşağı mahalleye taşındık taşındığımız gibi internet başvurusu yaptık internet bağlandı ama bağlanmaz olaydı.


Üst mahalledeki internet çok hızlı bir şekilde download yapıyor internette çok hızlı dolaşıyordu ama bir alt mahalleye taşındığımızda internet can çekişiyor resmen, youtube de video 480 p olunca oynatmıyor bile bir download yapsan günler gidiyor tam bir çile, ikidebir internetin gidip gelmesi de çabası.


TTNET'i kaç kere aradık bir kere geldiler uğraşıp gittiler ama sonuç olmadı internette hala can çekişiyor sorduk üst mahallenin interneti daha hızlı diye fibernet desteği var dediler. Ya gelin bu mahalleye de fibernet desteği bağlayın yada gelin kapatın interneti.

Tahsin 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön