18 Mart 2013 #1690552

Ttnet İnternetim 2 Haftadır Yok!

İnternetim hemen hemen 2 haftadır yok ttnet müşteri hizmetlerini aramama rağmen arıza kaydı oluşturuldu kısa sürede bilgi verilecek diyor ve 1 gün sonra haber geliyor arızanız halledildi diye ama ben yine internete giremiyorum. Bunun üzerine yine aramama rağmen yine arıza kaydı oluşturuyoruz diyorlar ama sonuç yok. İlgili kurumlara iletilmesini rica ederim yoksa iş uzayacak.

Semih 23 Okunma

Cevaplar

  • Semih19 Mart 2013

    Ama benim internetim yapıldı demenıze rağmen hala yapılmadı ve hala internetim yok!!!

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön