15 Şubat 2013

Ttnet İnternetim 15 Gündür Hizmet Dışı!

2 aydır Ttnet fiber internet kullanıyorum. Sorunum şubat ayının başından itibaren 4440375 numaralı müşteri hizmetlerini defalarca aramama ve defalarca arıza kaydı açtırmama rağmen devam ediyor. Tilgin marka router kullanıyorum ve routerin ınternet ve power ışıkları kırmızı yanıp sönmekte.

İnternete bazı günler bağlanabiliyorum, bazı günler saatte 1 2 defa kesintili olarak bağlanabiliyorum ve yaklaşık 2 gündür de hiç bağlanamıyorum. Sorunumun acilen çözülmesini talep ediyorum 15 gündür mağdurum ve defalarca aramama rağmen mağduriyetim giderilmedi.

Özgür 57 Okunma

Cevaplar

  • Özgür21 Mart

    Teşekkürler

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön