22 Şubat 2013 #1647481

Ttnet İnterneti Kurdu Fakat Hala Sinyal Vermedi!

19 Şubat tarihinde başvuruda bulunduğum fibernet hizmetinin bağlantısını yaptı modemi zor bela gönderdi. Arkasından 4440375 ile yaptığım 40 dk görüşme sonucunda modem kurulumum yapıldı fakat internet bir türlü gelmedi ve modem ile bilgisayarımın açık kalması gerektiği ve gerekli alt yapı çalışmalarının yürütüleceği söylendi sabaha kadar açık kalmalarına rağmen bir değişiklik olmadı.


Ertesi gün 4440375'i aramama rağmen hiç bir çalışma olmadığını tekrar modem ve bilgisayarımın açık kalması gerektiği söylendi yine akşama kadar açık kalmasına rağmen çalışma olmadı ve kimse geri dönmedi üstüne üstlük 3 gündür yapmış olduğumuz şikayetlere hiç geri dönmedi. Bugün aynı sorunlar yaşamaya devam ediyoruz.

Can 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön