05 Eylül 2014

TTNET İnterneti İptal Etmiyor.

Hattın sahibi olan annem ile iptal işlemlerine başladık. TTNET bayisine gidip ıslak imzada verdik daha sonra cepten arayıp iptal işlemini onaylattılar 04.09.14 tarihinde cep telefonumuza gelen mesaja kadar internetin iptal olduğunu sanıyorduk. Gelen mesajda fatura ödeme Torino yazıyordu TTNET müşteri servisini aradığımızda gayet rahat tavırlarıyla iptal işleminiz reddedilmiştir hattınız günlük tarifeye geçmiştir kullanırsanız ödersiniz diye saygısızca cevapla karşılaştık neden iptal edilmediğini sorduğumuzda ben buradan göremiyorum iptal etmek isterseniz TTNET bayisine gidin ıslak imza verin diyorlar ne kadar rahatlar.

Şeyda 130 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön