28 Ocak 2014 #2260018

TTNET İnterneti İptal Etmek Kanser Olma Sebebi!

Yaklaşık 5 yıllık TTNET abonesiyim. Hizmet zayıflığı ve devamlı kopmaları ve taahhüt ettikleri hızı verememeleri nedeniyle başka bir servis sağlayıcıya geçmek istedim. Resmi ofislerine gittim. Talebimi ilettim. Evrak bastılar, imzaladım. Tamam iptal oldu dediler. Meğerse 7 iş günü ikna süresi varmış. Müşteri hizmetlerini aradığınızda yasal süreç diyorlar.


Yasa maddesini söyleyin dedim. Öyle bir yasa olmadığı için söyleyemediler. Abone sözleşmenizde yazıyor dediler. Tek tek telefonda okudum. Yine maddeyi bulamadılar. Son olarak prosedür böyle dediler. Bende altına imza atmadığım hiçbir prosedürü kabul etmem dedim. Bu arada günde 2 kez vazgeçirmek için arıyorlar.

Ethem 77 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ethem30 Ocak 2014

  Hala basma kalıp laflardan başka bir şey bilmiyorlar. İptal etmesine iptal ettiler ama 4 kez ttnet ofise gittim. Toplamda 148 dakika çağrı merkezi ile görüştüm. Bir daha TTnet mi Allah Korusun.

 • Ethem28 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, Farklı zamanlarda çağrı merkezinizi toplamda 5 kez aradım. Aramalarımın toplam süresi 130 dakikaya ulaştı. Ama müş. hiz. yetkilisi olarak oturan arkadaşların hiçbiri çözüm bulamadı. Eminim sizde aynı kalıplaşmış kelimeleri kullanarak cevap verip geçiştireceksiniz beni.

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön