11 Şubat 2014 #2286047

TTNET İnternet'i Benden İzinsiz Aktif Hale Getirdiler!

11,01,2014 tarihinde telefonla müşteri hizmetlerini arayıp İnternet başvurusunda bulundum kimlik fotokopimi mail atmam istendi mail olarak attım. Aynı gün de modemim in 3-4 gün de elimde olacağı bilgisi benimle paylaşıldı. Benim bu kadar uzun vaktimin olmadığını ve hemen İnternet'i kullanmak istediğimden dolayı bu başvuruyu iptal etmesini istedim.


Ama oradaki arkadaş başvurumu iptal etmemiş ve bana fatura geldi. Bu faturayı ödemekten imtina ediyorum. Ben bu başvuruyu aynı saatte iptal ettirdim bu İnternet'i de kullanmadım. Faturanın iptalini talep ediyorum. Oradaki müşteri temsilcisi arkadaş işini yapmadığı için faturayı ödemek mecburiyetinde bırakılıyorum.

Emre 71 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine Osman Bey ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön